Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:21

Część. Jakiś czas temu wprowadziłem się do własnego domu. Jak wiadomo nie wszystko jest jeszcze zrobione. Pozostały napędy do bram oraz podobne historie. Rozmyślam także nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sensowne w dzisiejszych czasach oraz czy sprawdzi się to na posesji z budynkiem mieszkalnym. Proszę o radę w tej materii specjalistów jeśli są na tym forum.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Witam kolegę. Nie mam pojęcia skąd wzięła się myśl, że wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Wręcz odwrotnie - jest to idealne rozwiązanie, które umożliwia bez wychodzenia z domu na sprawdzenie, kto do nas chce wejść na posesję. Trochę niezbędnych informacji wyszukasz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest wiele rozwiązań, które umożliwiają dopasowanie systemu do twoich potrzeb. Na dzień dzisiejszy dostępne są systemy bezprzewodowe, które dają możliwość zamontowania wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli poprowadzić przewodów pod instalację. Występują też domofony, które przekazują obraz doskonale po zmroku. Można wideodomofon sparować z systemem alarmowym oraz pozostałą automatyką w budynku. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości