Strona 1 z 1

Problem z kotłem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 12:15
autor: podrygalapawel
Witam i od razu proszę o pomoc. Posiadam kłopot z moim piecem na ekogroszek. Od pewnego czasu samoczynnie wygasa po jakimś czasie. Jest to już jego trzeci sezon w naszym domu i do tej pory nie było z nim kłopotów. Teraz jak zmienia się na tryb czuwania to po jakimś okresie wygasa i pojawia się alarm niskiej temperatury. Jak chodzi cały czas i nie przełącza się w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Testowałem wielu ustawień i nic. Sprawdzałem również na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego typu sprawami?

podobne tematy:

Niedrogi stomatolog w Radomiu

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
To właśnie od kominiarza powinieneś zacząć. Jeśli masz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie gasł, gdyż paliwo źle się spala. Brak właściwego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz jaki jest efekt.

podobne tematy:

Kłopot z piecem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Dzięki za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie brałem od zainstalowania pieca w domu. Poszukam speca od kominów i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: