Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz do dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Dzień dobry, potrzebuje lekarza z Zielonej Góry oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia wg mnie jest tam nieodpowiedni. Tak, więc jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który sprawnie wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Dobry lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem ten sam kłopot co ty z synkiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do kilku gabinetów. Nie było problemu z zamówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, iż lekarz miał pojęcie co podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

Dobry lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Racja, u nas państwowo to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. Na okrągło te same leki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w Polsce panuje. A w gabinecie prywatnym to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: