Szukam rzetelnego kominiarza


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam rzetelnego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, szukam sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Dzwoniłem do kilku, natomiast ceny są z kosmosu. Od 100 do 400 złotych za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak spytałem dlaczego taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Czym może się on różnić?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od klienta. 250 zł za wyczyszczenie przewodu kominowego to jakiś ponury żart. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie jak przeczyszcza 2 przewody kominowe i podbija protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Inkasuje za usługę sto czterdzieści zł. Jak nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zerknij na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na 100% znajdziesz dobrego fachowca. Ja przeważnie w taki sposób szukam firm do rozmaitych zleceń przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tej strony. Rzecz jasna zawsze przed wyborem przeczytam opinię o wybranych fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości