Ciekawe lustra na specjalny wymiar do domu


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Ciekawe lustra na specjalny wymiar do domu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które mimo niewielkich gabarytów dają genialne efekty! Innowacyjne rozwiązania stosowane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia jutra. Tak, więc w swojej łazience warto zamontować lustro na wymiar LED? Urządzając łazienkę powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, terakota, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać perfekcyjne odbicie naszej twarzy. Duża grupa łazienek nie posiada okien, dlatego światło gra tak kluczową rolę. Górne oświetlenie to za mało, dlatego najczęściej kupuje się lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z integrowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te nowoczesne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Kluczowe jest, żeby nabyć lustro na wymiar dobrej marki, by światło nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie idealne dla kobiet - zdecydowanie ułatwi wykonywanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, iż lustro na wymiar będzie się pięknie prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej popularne rozwiązanie! Jest ciekawym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod dadzą one efekt doskonałej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie różni się wyglądem od tradycyjnych zwierciadeł. Wybierając taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam obecnie remont swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się tego rodzaju rozwiązania jak na tych obrazkach. Obawiam się tylko, czy nie są to za odważne pomysły do czterech kątów w starym bloku. Jak myślicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może zdecydować się na staromodne rozwiązania do swojego mieszkania? Może posiadacie jakieś podobne ciekawe realizacje. Z przyjemnością je zobaczę.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Efektowne lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:15

Cześć, ja uważam że we własnym mieszkaniu musimy czuć się komfortowo. Jeśli podobają Ci się takiego stylu lustra to powinieneś je wybrać. Twoje mieszkanie to twoje królestwo. Nie warto się zastanawiać czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pomieszczeniach przebywasz na co dzień, nie oni. Więc śmiało remontuj mieszkanie w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:23

Podobnie myślę jak przedmówca. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie dbam o opinię innych osób. Ja powinienem się dobrze czuć we własnym domu. Oczywiście nie lubię tandety, lecz to co pokazałeś jest bardzo ciekawe i będzie komponowało się do każdego mieszkania.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości