Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:47

Dzień dobry, przedsiębiorstwo się rozrasta i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego lokalu. Powszechnie wiadomo, iż takie lokale są zazwyczaj w stanie deweloperskim i musimy je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się inwestować w takie meble: Obrazek - wyglądają bardzo dobrze na zdjęciach. Lecz koszt ich kupna jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak podnoszą efektywność zatrudnionych ludzi i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy jest warto kupować takie meble do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:55

Dzień dobry, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd firmy jest bardzo ważny, lecz powinien być dopasowany do portfela waszych kontrahentów. Jeśli kooperujecie z małymi firmami to nadmierny luksus w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą tkwili w przekonaniu, że wasze świadczenia są bardzo kosztowne i będą zwracać się do innych firm. Ich zachowanie ma logiczne przesłanki, gdyż wydatki na takie meble przerzucicie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli współpracujecie z większymi firmami, gdzie liczy się bardzo dobry wygląd biura, aby was traktowali jako poważnego partnera to oczywiście warto kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko jest uzależnione od grupy docelowej.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości