Szukam uczciwej brygady dekarzy do wykonania dachówki


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam uczciwej brygady dekarzy do wykonania dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Witam. Ostatnim czasem gadałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Troszkę mnie nastraszył jeśli chodzi o dekarzy. On szukał dekarzy ponad rok czasu. Niewłaściwie położony dach to wg jego wypowiedzi spory problem a, następnie problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - dlatego pragnę poznać wasze zdanie w tej materii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Poszukuje rzetelnej brygady dekarzy do wykonania dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:00

Witaj. To cię kolega mocno nastraszył. Jeżeli chodzi o położenie blacho dachówki to kwestia jest podobna jak inne prace budowlane w domu. Dobrzy dekarze to 0 kłopotów, mizerni dekarze to masa kłopotów. Poszukiwania proponuję rozpocząć od tego typu stron: https://biozamrazarki.pl/?p=158 - tam masz wizytówki brygad dekarskich, które świadczą usługi dekarskie. Wybierasz tych dekarzy, którzy posiadają największą liczbę pozytywnych opinii i zaczynasz z nimi rozmowy. Później zapraszasz wybranych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Przygotowują kosztorys, a ty wertujesz oferty. Zawsze należy wziąć pod uwagę sposób rozmowy z wykonawcą. Jeśli nie mamy kłopotów z komunikacją to należy rozważyć taką ofertę. Unikajmy fachowców, którzy nie są w stanie odpowiedzieć na zadane pytania. Przeważnie nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości