Co jest powodem, że moja strona nieustannie spada w wynikach?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest powodem, że moja strona nieustannie spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Cześć. Mam duży problem z moją stroną internetową. Od dłuższego okresu nieustannie obniża się w wynikach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje bez przerwy od ponad 10 lat w Internecie. Rzecz jasna raz na kilka lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe podstrony. Jaki czas temu na frazę dentysta Radom była na początku wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co jestem w stanie zrobić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, topnieje również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Co jest powodem, iż moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:01

Cześć. Odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i przekazywały znaczną moc stronie internetowej. Stąd wysokie pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po czterech miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz też próbować samemu promować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać dużo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości