Jak inne firmy to robią?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Witam, jestem właścicielem firmy która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia - jak inne firmy na słowo kluczowe http://pachnacakraina.com/lecznicze-do-ciala-i-masazu,olej-laurowy-tradzik-luszczycazmiany-skorne-10-ml,59 są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu witryny internetowej, lecz dużo ludzi pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. A pozyskiwanie nienaturalnych linków może zaszkodzić stronie internetowej. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Lecz nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2019, 16:36 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 2 razy.

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze Internet nie jest odpowiednim miejscem do pozyskiwania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość osób pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże profity dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci ciężko samodzielnie to zrobić. Z pewnością samą treścią nie wypromujesz strony. Kilka odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli inne firmy posiadają ich tysiące. Tak, więc powinieneś zacząć ich tworzyć znacznie więcej. Jest dużo portali gdzie jesteś w stanie dodać linka do swojej strony za free. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość