Jaka winda będzie odpowiednia do małej firmy?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jaka winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Dzień dobry. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i dużym ułatwienie było by zastosowanie jakieś windy towarowej, która by transportowała rzeczy pomiędzy kondygnacjami. Nasza firma zajmuje się szyciem odzieży ze skóry. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej platformy towarowej też chyba nie musi być zbyt duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które można było by wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Jaka platforma towarowa będzie najlepiej działa w małej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Cześć. Jak myślisz o jakimś konkretnym modelu platformy towarowej to trzeba było napisać. Sprawdzone dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/26/modele-anatomiczne-w-nowoczesnej-odslonie-3d-zrobione-na-drukarce-nie-tylko-dla-uczniow . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi potrzebujesz platformy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc możesz wybrać niestandardowe rozwiązanie, które można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak na przyszłość. Jeśli będzie potrzebny większy udźwig windy towarowej to będzie później kłopot. Może od samego początku założyć platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość