Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Cześć. W ostatnim czasie w wielu przypadkach słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, ale też oraz poza nim. Suma takich szkoleń nie jest ogromna, jakkolwiek ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? W jaki sposób wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Może, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały udział w rozmaitych kursach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Dzień dobry. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic ważnego oraz przydatnego pewno poniekąd szkoda Twojego czasu. Niemniej jednak większość kursów jest niesłychanie znacząca oraz pomocna. Z doświadczenia wiem, że takie innowacyjne zdolności poszerzają horyzonty oraz pomagają odnaleźć lepszą pracę lub ewentualnie otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bo jeśli koszt szkolenia nie jest duży to może należałoby spróbować oraz posiadać nowatorskie doświadczenia i umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom oraz szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości