Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam drobny problem z promowaną przez mnie stroną WWW. Od jakiegoś czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony codziennie buduje linki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co jestem w stanie z tym zrobić. Dla pozostałych haseł nie mam takiego kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Dziwne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:06

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres strony i interesującą cię frazę. Będzie prościej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do strony, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje strony mogą również skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia nieistniejące linki, a raz nie. Jeśli pragniesz uspokoić pozycję to skoncentruj się na budowaniu bardziej stabilnych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Tak, więc takie odnośniki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również budować sporą liczbę linków, co powoduje ciągłe zmiany w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości