Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: żwirownia Koło


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie w danym mieście na frazy typu: żwirownia Koło

Postautor: mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:44

Dzień dobry. Mam kila pytań do ludzi, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Mam stronę WWW, którą chciałbym samodzielnie pozycjonować. Interesują mnie słowa kluczowe pokroju żwirownia Koło, które są wg mnie dość niszowe. Z pozycjonowaniem nie miałem kontaktu styczności. Natomiast sporo już o tym przeczytałem i sprawa nie wydaje się skomplikowana dla wybranych przez mnie słów kluczowych. Moje pierwsze pytanie: jak długo zajmie wprowadzenie strony do 1-szej dziesiątki rezultatów na hasło: żwirownia Koło . Kolejna sprawa, która mnie ciekawi to sposób pozyskiwania odnośników do domeny. Czy opłaca się kupować kody do katalogów, a może dawać odnośniki na forach. Oraz ostanie pytanie, które wiąże się z ilością linków, jaką powinienem utworzyć.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Pozycjonowanie lokalne na proste frazy

Postautor: podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:08

Cześć. Faktycznie frazy pokroju: żwirownia Koło są rzeczywiście mało skomplikowanymi frazami. Lecz jest to teoria. W praktyce wygląda to już nie tak banalnie. W pozycjonowaniu najważniejsze są odnośniki do domeny. Kiedyś wystarczyło dodać stronę do kilku katalogów i strona znajdowała się na samej górze rezultatów wyszukiwarki. Teraz trzeba o wiele większej liczby odnośników, które muszą prowadzić z miejsc o wysokim TR. Więc odpuść sobie katalogowanie strony WWW. Nie da to pożądanych rezultatów. Natomiast dodawanie swoich odnośników na forach jest już o niebo lepszym rozwiązaniem. Należy tylko pamiętać o właściwym rozłożeniu słów kluczowych. Czas potrzebny na osiągnie zakładanych wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a drugi nie wprowadzi strony do pierwszej dziesiątki wyników przez rok czasu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość