Tkaniny dzieciece sklep


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:44

Czy sklep, który sprzedaje tkani dla dzieci to dobry pomysł na interes?

Właśnie ten wpis ma pokazać, iż każdy interes właściwie zaplanowany może przynieść zarobek jego właścicielom. Po pierwsze powinno się uświadomić fakt, iż sklep internetowy winien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który posiada w swojej ofercie zbliżony asortyment. W omawianym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. A, więc odradzam budowanie biznesu wyłącznie o handel w Internecie. Dużo osób zada pytanie, czemu mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to objaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Na początku powinniśmy uwzględnić miesięczne koszty prowadzenia tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach przedsiębiorca może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po okresie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca danina dla ZUS to rząd 1100 zł za miesiąc.

Kolejny koszt przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego marketing w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy koszt i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Nawiązując do reklamy strony w Internecie. Powinno się określić hasła do promocji. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep opłata za miesiąc to rząd od 100 do 180 zł. Takich haseł musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy zapłacimy około 2 tysięcy zł za miesiąc. Do tego należy doliczyć inne wydatki związane z promocją. Należą do nich również marketing szeptany, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na hasło: tkaniny dziecięce sklep nie pojawią się z dnia na dzień. Dlatego w pierwszej fazie powinno się pomyśleć o innym kanale sprzedaży naszych tkanin dziecięcych. Przydatne jest Allegro lub podobne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z kolejnymi opłatami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie pojedynczego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od wykupionych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie może sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Dowolne gadki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości